Apie save

Man 35-eri, gimiau ir užaugau Klaipėdoje. Čia viskas brangu širdžiai, čia – mylima šeima: tėvai Ulijana ir Romas Petraičiai, sesuo Diana, brolis Ramūnas, turintys net po penkis vaikus. Su sužadėtine Jurga auginame pusantrų metukų dukrą Laisvę.

Su pirmąja gimnazistų laida baigiau mokslus „Vėtrungės“ gimnazijoje, 1999 m. Klaipėdos universitete pradėjau studijuoti programavimo specialybę. Išvykęs gyventi į JAV, mokslus nutraukiau, juos atnaujinau 2011 m. pasirinkęs jau kitą – viešojo administravimo – specialybę, kurios diplomą įgijau šiemet.

Šešerius metus praleidau gyvendamas ir dirbdamas logistikos srityje JAV bei Centrinėje Azijoje. Buvimas svetur paskatino naujai atrasti tikrąsias vertybes – meilę savo šaliai, dėkingumą darbštiems tėvams, tikros draugystės jėgą. Grįžau tikėdamas, kad esu naudingas čia, Lietuvoje. Tuo nesuabejojau nė minutei.

Nuo 2013 m. esu prekybos ir logistikos įmonės Klaipėdoje vadovas ir bendraturtis. Vertinu pilietiškumą, tad ir pats stengiuosi įsitraukti į veiklą, kuri yra prasminga. Esu Klaipėdos senamiesčio gyventojų bendruomenės pirmininkas ir vienas šios organizacijos steigėjų 2015 m. Klaipėdoje koordinuoju paramos Ukrainai organizacijos „Blue/Yellow” veiklą. Trejus metus iš eilės organizuoju Sausio 13-osios Laisvės gynėjų pagerbimą plukdant 14 vainikų Danės upe.

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos narys esu nuo 2013 m., prieš tai buvau Romualdo Ozolo vadovaujamos Lietuvos centro sąjungos narys. Aktyviai dalyvavau Valdo Adamkaus ir Dalios Grybauskaitės prezidentinėse rinkimų kampanijose.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/petraiti/domains/petraitis.lt/public_html/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *